KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahästar 5086250

nr 508 6250

Dalahästar

3st, tidigt 1900-tal, 1st signerad Oskar Nisser, höjd: 13-18

Utrop:

300 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 11 februari 2008
kl 16:09:56